Ubezpieczenie dochodu


Innowacyjna polisa ubezpieczeniowa mająca za zadanie zabezpieczyć brak możliwości uzyskiwania dochodu przez lekarzy i dentystów.


Ubezpieczenie chroni przed konsekwencjami chorób i wypadków, w wyniku których występuje trwała lub czasowa niezdolność do wykonywania zawodu. Polisa dostępna jest dla lekarzy i dentystów wykonujących pracę w oparciu o działalność gospodarczą i kontraktową oraz zatrudnionych w ramach umowy o pracę.

Ubezpieczenie dla Lekarzy i Dentystów to gwarantowane i skuteczne zabezpieczenie przed konsekwencjami finansowymi, które wynikają ze stałej lub czasowej utraty możliwości wykonywania zawodu/specjalizacji. Polisa jest gwarancją, że w wyniku choroby lub wypadku dochód osoby ubezpieczonej nie spadnie gwałtownie, a skutek powstałych sytuacji losowych uczyni mniej dotkliwym. W zaistniałej sytuacji trwałej utraty zdolności do pracy w wykonywanym zawodzie możliwe jest uzyskanie jednorazowego świadczenia, które zrekompensuje utracone, przyszłe dochody.

Dodatkową opcją polisy jest innowacyjna formuła wśród ubezpieczeń obejmująca zakresem zakażenie wirusami HIV i WZW.

Ubezpieczenie gwarantuje:

  • Wypłatę comiesięcznego świadczenia nawet przez okres 60 miesięcy
  • Swobodne kształtowanie sum ubezpieczenia, okresów odszkodowawczych oraz zakresu ubezpieczenia
  • Dowolne dobieranie dodatkowych elementów ochrony ubezpieczeniowej, aby dopasować produkt do swoich potrzeb
  • Uproszczoną procedurę zawarcia ubezpieczenia
  • Ubezpieczenie przychodu, zatem również wszystkich kosztów stałych oraz inwestycji związanych z prowadzeniem własnej działalności
  • Ochronę ubezpieczeniową uruchamianą natychmiast po zapłacie składki lub 1 raty składki
  • Ochronę na całym świecie

Chcesz wiedzieć więcej o produktach dedykowanych lekarzom, dentystom i placówkom medycznym? Skontaktuj się z naszym doradcą wypełniając formularz zgłoszeniowy lub dzwoniąc na numer infolinii.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym udzielam referencji firmie Invest Partner jako rzetelnemu partnerowi w dziedzinie usług finansowych .

W sposób szczególny pragnę zwrócić uwagę na szeroki zakres i wysoką jakość usług oferowanych przez firmę Invest Partner.

W mojej ocenie firma Invest Partner jest firmą godną polecenia.


pozioma-kreskaPan Krzysztof - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin