Ubezpieczenie zawodu i specjalizacji


Ubezpieczenie przygotowane z myślą o rozszerzeniu podstawowej ochrony dla lekarzy i dentystów o finansowe zabezpieczenie na wypadek całkowitej utraty możliwości wykonywania zawodu lub specjalizacji.


Polisa chroni przed następstwami wydarzeń losowych i chorób, w wyniku których następuje całkowita utrata możliwości uzyskiwania dochodu pochodzącego z wykonywania zawodu lekarza lub stomatologa. Ochrona dotyczy lekarzy czynnych zawodowo zatrudnionych w oparciu o kontrakt, umowę o pracę lub prowadzących indywidualna praktykę.

ubezpieczenie zawodu i specjalizacji

W sytuacji uznania niezdolności do wykonywania pracy w zawodzie lub specjalizacji jednorazowo wypłacane jest odszkodowanie, dzięki któremu powstaje możliwość zabezpieczenia finansowego życia osobistego i rodzinnego, a także ewentualnej zmiany specjalizacji lub przebranżowienie. Wysoka maksymalna kwota ubezpieczenia opiewająca na 10 mln PLN jest gwarancją zabezpieczenia bytu osoby zainteresowanej i jej rodziny.

Ubezpieczenie gwarantuje:

  • jednorazową lub rozłożoną w czasie wypłatę kwoty ubezpieczenia;
  • wysokość kwoty ubezpieczenia nawet do 10 mln PLN;
  • ochronę ubezpieczeniową uruchamianą natychmiast po zapłacie składki lub 1 raty składki;
  • uproszczoną procedurę zawarcia ubezpieczenia;
  • ochronę na całym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego typu rozwiązan? Interesuje Cię szczegółowa oferta? Prosimy o kontakt z naszym doradcą poprzez poniższy formularz lub połączenie z infolinią.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Chciałabym potwierdzić współpracę z firmą Invest Partner . Nasza współpraca przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i wcześniejszymi założeniami, które z góry przyjęliśmy .

Dlatego też mogę w zupełności polecić firmę Invest Partner z uwagi na jej kompetentność w wykonywanych czynnościach jak i realizacji celu i serwisu 


pozioma-kreskaPani Izabela - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin