Ubezpieczenie OC firmy


Prowadzenie własnej firmy to nie tylko same profity, ale niejednokrotnie także duże ryzyko. Wystarczy jedna pomyłka w obsłudze klienta, żeby ponieść stratę z powodu konieczności zapłacenia wysokiej rekompensaty. Dlatego coraz powszechniejsze wśród przedsiębiorców są polisy OC dla firmy, zabezpieczające na wypadek szkód rzeczowych i osobowych, wyrządzonych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.


Zakres polisy OC dla firm

Polisa OC firmy w niektórych przypadkach jest wymagana, albo z uwagi na charakter wykonywanych usług, albo ze względu na warunki umów. Zawsze warto ją jednak mieć, chociażby ze względu na szeroki zakres ochrony, jaki otrzymuje się w podstawowym pakiecie. Przeważnie będzie to odpowiedzialność cywilna deliktowa i kontraktowa, a także odpowiedzialność związana z wprowadzeniem produktu do obrotu. Spośród innych często spotykanych form ochrony można jeszcze wymienić odpowiedzialność za szkody wyrządzone nieumyślnie, także na skutek rażącego niedbalstwa, za szkody powstałe w wyniku wypadku oraz za szkody wyrządzone przez podwykonawców. Zakres polisy OC na firmę może się różnić zależnie od ubezpieczyciela, różne mogą być też dostępne opcje. Towarzystwa ubezpieczeniowe wiedzą, że każdy biznes ma inne potrzeby związane z taką ochroną, dlatego starają się jak najlepiej dopasować ofertę uwzględniając indywidualne oczekiwania klientów.

Jak wybrać odpowiednią polisę?

Dobrze skonstruowana polisa OC dla firmy to świetna forma zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, wiążących się z potrzebą naprawienia powstałych szkód. Dlatego po pierwsze należy ją mieć - bez tego nie będzie żadnej ochrony. Po drugie powinna być dopasowana do charakteru biznesu, jaki prowadzi klient, z uwzględnieniem sytuacji, które mogą być powodem konieczności wypłacenia odszkodowania. Samemu może być ciężko idealnie dopasować zakres ochrony, dlatego lepiej jest to przekazać profesjonalistom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku ubezpieczeń i współpracy z najlepszymi towarzystwami dla każdego naszego klienta jesteśmy w stanie zaproponować idealnie dopasowaną do jego potrzeb polisę OC.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym listem potwierdzam bardzo dobrą współpracę z firmą Invest Partner. Nadmieniam, że współpraca cechuje się terminowością oraz regularnością świadczonych przez firmę usług.

W sposób szczególny pragnę zwrócić uwagę na szeroki zakres i wysoką jakość usług oferowanych przez firmę Invest Partner oraz skuteczny i niezawodny serwis. Dlatego z przyjemnością mogę polecić ...
pozioma-kreskaPan Sławomir - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin