Ubezpieczenia zawodowe


Tego typu ubezpieczenie chroni przedsiębiorców i osoby wykonujące wolne zawody od ewentualnej odpowiedzialności zawodowej wynikającej z popełnionego błędu i jego konsekwencji  finansowej.


W wielu przypadkach, z którymi spotykamy się w codziennej działalności, koniecznością staje się ubezpieczenie. Dotyczy ono nie tylko takich grup zawodowych jak radcy prawni, adwokaci, księgowi czy agenci obrotu nieruchomościami, których działalność wiąże się z obligatoryjnym wykupem polisy OC dla wolnych zawodów. Coraz częściej polisy takie wykupują przedsiębiorcy, którzy chcą zabezpieczyć ewentualne błędy w działaniu skutkujące  nieoczekiwanymi, często wysokimi kosztami.

Ubezpieczenie Zawodowe

Opcje polisy gwarantują także zwrot kosztów poniesionych w wyniku ewentualnej sprawy w sądzie obejmując koszt reprezentowania przedsiębiorcy przez adwokata. Szeroki zakres ubezpieczenia OC powoduje, że jest to coraz popularniejsza polisa, dzięki której możemy liczyć na pomoc w zakresie obsługi prawnej i podatkowej. Wszechstronność ubezpieczenia, przy niewielkiej jego składce sprawia, że jest to bardzo wygodna forma zabezpieczenia przed nieświadomymi błędami własnymi skutkującymi stratami finansowymi i odszkodowaniami.   

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o innowacyjnych ubezpieczeniach obejmujących zakresem odpowiedzialność OC przedsiębiorcy, radcy prawnego, pośrednikiem nieruchomości czy architekta – skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego lub zadzwoń na infolinię.

 

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym potwierdzam bardzo dobrą współpracę z firmą Invest Partner.

Nadmieniam, że współpraca cechuje się terminowością oraz regularnością świadczonych przez firmę usług. Przez cały okres z firmą Invest Partner współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Zgodnie z ustalonymi warunkami serwisu firma wykazuje się kompetencją oraz profesjonalizmem. Z ustalonych założeń firma wywiązuje się.

...
pozioma-kreskaPan Jarosław - Bielsko-Białapozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin