Ubezpieczenia na życie


Ubezpieczenia na życie gwarantują poczucie bezpieczeństwa osobie decydującej się na taką polisę oraz jego najbliższym. W przypadku śmierci z jakiegokolwiek powodu, ubezpieczyciel wypłaca rodzinie odszkodowanie, które pozwala zabezpieczyć jej finanse. Jedynym wyłączeniem są dwie sytuacje: wojna lub samobójstwo Ubezpieczonego przed upływem dwudziestu czterech miesięcy od pozyskania ubezpieczenia. 

 


Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to niezwykle ważna kwestia, ponieważ jest to decyzja podejmowana na lata. W ofercie renomowanego rynku Lloyd’s znajduje się możliwość dopasowania Sumy Ubezpieczenia do stanu majątkowego oraz dochodu Ubezpieczonego. Cena polisy ubezpieczeniowej na życie uzależniona jest także od wieku, wybranej Sumy, informacji o paleniu oraz wykonywanego zawodu.

Minimalny okres, na jaki podpisywana jest umowa dodatkowego ubezpieczenia na życie to 1 rok, natomiast maksymalny - aż 10 lat. Wiek wnioskującego o ubezpieczenie musi mieścić się w przedziale od 18 do 64 lat. W przypadku ubezpieczeń z rzetelnego rynku Lloyd’s, którego jesteśmy partnerem, wniosek można złożyć online bez wychodzenia z domu - polisę otrzymuje się drogą elektroniczną oraz tradycyjną. Ofertę tą wyróżniają także bardzo wysokie kwoty ubezpieczeń - do 10 milionów złotych. Polisy do 1 miliona są natomiast oferowane „od ręki”. 

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym udzielam referencji firmie Invest Partner , z którą współpracuję już kilka lat.

Firma Invest Partner udziela wiele cennych wskazówek i rad w zakresie realizacji kompleksowych usług finansowych . Osobite zaangażowanie firmy Invest Partner oraz wszechstronne podejście pozwalają mi polecić firmę Invest Partner jako solidnego partnera.


pozioma-kreskaPan Piotr - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin