Ubezpieczenia majątkowe


Właściciele domów, mieszkań i innych nieruchomości są narażeni na różne nieprzewidziane zdarzenia, między innymi na pożary, zalania, kradzieże czy zniszczenia. Takich sytuacji się nie uniknie, da się jednak zabezpieczyć przed ich konsekwencjami, wykupując odpowiednie ubezpieczenie majątkowe. Za naprawdę niewielką kwotę, nieporównywalną z możliwymi stratami, można zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój i poczucie bezpieczeństwa.


Co obejmują ubezpieczenia majątkowe?

Zakres tego typu ubezpieczeń może być bardzo różny, zależy to między innymi od towarzystwa, jak również od potrzeb i oczekiwań klientów. Najczęściej ochroną są obejmowane nieruchomości, czyli domy i mieszkania, ale też domki letniskowe czy obiekty gospodarcze. Taka ochrona obejmuje samą konstrukcję budynku i jego stałe elementy, jak również mienie ruchome, sprzęt elektroniczny czy inne wyposażenie. Bardzo szeroki jest zakres ryzyk do wyboru, począwszy od różnych zdarzeń losowych, pożarów, przepięć elektrycznych i powodzi, a kończąc na kradzieżach z włamaniem, rabunkach oraz aktach wandalizmu. Niektóre z takich zdarzeń znajdują się w podstawowej polisie, pozostałe w razie potrzeby można dokupić za niewielką opłatą, zwiększając tym samym zakres ochrony swojego mienia. Różne Towarzystwa w różny sposób mają zdefiniowane swoje ubezpieczenia majątkowe, dlatego przed zakupem polisy warto zapoznać się z ofertą kilku z nich i wybrać najlepiej pasującą do oczekiwań.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

W ofercie wielu firm ubezpieczeniowych znajdują się także dodatkowe opcje, na przykład ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej czy pakiet Assistance. Wszystkie one zwiększają zakres ochrony, poza samą nieruchomością zabezpieczając także różne obszary życia właściciela i jego rodziny. Ponieważ współpracujemy z wieloma renomowanymi towarzystwami, to każdemu z naszych klientów jesteśmy w stanie zaproponować idealnie dopasowaną do jego oczekiwań polisę, dokładnie taką, jakiej potrzebuje. Nasze ubezpieczenia majątkowe to pewność i gwarancja, że nawet jeśli stanie się coś nieprzewidzianego, to wszelkie szkody zostaną zrekompensowane.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym potwierdzam bardzo dobrą współpracę z firmą Invest Partner.

Nadmieniam, że współpraca cechuje się terminowością oraz regularnością świadczonych przez firmę usług. Przez cały okres z firmą Invest Partner współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Zgodnie z ustalonymi warunkami serwisu firma wykazuje się kompetencją oraz profesjonalizmem. Z ustalonych założeń firma wywiązuje się.

...
pozioma-kreskaPan Jarosław - Bielsko-Białapozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin