Ubezpieczenia grupowe pracowników


Jednym z popularniejszych benefitów pozapłacowych, którymi firmy motywują swoje załogi, są grupowe ubezpieczenia dla pracowników. Przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych można zapewnić komfort psychiczny i bezpieczeństwo zarówno wszystkim zatrudnionym, jak również członkom ich rodzin.


Dlaczego ubezpieczenie grupowe jest tańsze?

Podstawową zaletą ubezpieczeń grupowych są znacznie niższe składki w porównaniu z polisami indywidualnymi, przy takim samym zakresie ochrony. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki niższym kosztom administracyjnym związanym z obsługą polisy, a także mniejszymi kosztami dotarcia do klienta. Dodatkowo przy większej ilości osób przystępujących do ochrony w ramach jednego ubezpieczenia zupełnie inaczej kalkulowane jest ryzyko, a to także ma wpływ na ostateczną wysokość składki. 

Co zyskuje pracownik i firma?

Grupowe ubezpieczenia dla pracowników to korzyści zarówno dla samych ubezpieczonych, jak też dla pracodawców. Pracownicy przede wszystkim zyskują na niskich opłatach, przy stosunkowo niewysokich składkach dostają naprawdę szeroki zakres ochrony, łącznie z członkami rodziny. Dodatkowo przeważnie nie muszą oni dostarczać wyników badań lekarskich czy wypełniać ankiet medycznych, formalności przy umowie są ograniczone do minimum, można też wynegocjować skrócenie lub zniesienie okresu karencji. Dla pracodawców największą wartość ma kwestia wizerunkowa, dodatkowe pozapłacowe bonusy dają im przewagę na rynku pracy i zwiększają lojalność pracowników. Nie bez znaczenia są także kwestie podatkowe, przy opłacaniu składek można je wliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

Jeżeli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem grupowym dla pracowników swojej firmy, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie i służyć pełnym wsparciem na każdym etapie zawierania umowy. Ubezpieczenia grupowe pracowników zawarte z naszą pomocą to korzyść zarówno dla ubezpieczonych, jak również dla Twojej firmy.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Chciałabym potwierdzić współpracę z firmą Invest Partner. Nadmieniam, że nasza współpraca przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i wcześniejszymi założeniami, które z góry przyjęliśmy. 

Rozwiązanie , które zostały mi zaproponowane okazały się dla mnie bardzo korzystne.

Dlatego też mogę w zupełności polecić firmę Invest Partner oraz ich specjalistów z uwagi na ...
pozioma-kreskaPani Bożena - Krakówpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin