Ubezpieczenia floty


Każdy firmowy samochód musi mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC, bez niego nie mógłby uczestniczyć w ruchu drogowym. O ile w przypadku posiadania jednego pojazdu nie ma innego wyjścia, jak ubezpieczenie indywidualne, to przy posiadaniu większej ich liczby możliwości są znacznie większe. Wiele towarzystw oferuje bowiem kompleksowe ubezpieczenia floty samochodowej, które dzięki swoim licznym zaletom są coraz popularniejsze na rynku.


Zalety ubezpieczenia floty pojazdów

To, co wyróżnia tego typu ubezpieczenia, to przede wszystkim możliwość wynegocjowania znacznie korzystniejszych składek, niż przy ubezpieczeniu każdego pojazdu oddzielnie. Towarzystwa przeważnie definiują flotę jako minimum 10 do 20 samochodów, lecz coraz częściej można się spotkać z ofertami na mniejszą liczbę aut. Im przedsiębiorca posiada więcej pojazdów, tym ma szansę na otrzymanie lepszych warunków, choć oczywiście pod uwagę będą brane także inne kryteria, na przykład dotychczasowy przebieg szkód czy rodzaj i wiek parku samochodowego. Kolejnymi zaletami ubezpieczenia flotowego są znacznie mniejsze nakłady pracy związane z obsługą polisy. Dotyczy to przede wszystkim samego przygotowania dokumentacji, nie trzeba dla każdego auta wypełniać osobno wniosków, a zrobi się to raz dla wszystkich. Dużo łatwiejsza jest także sama likwidacja szkód, często możliwa przy zastosowaniu procedury uproszczonej.

Dla kogo przeznaczone są ubezpieczenia flotowe?

Tego typu ubezpieczenia przeznaczone są przede wszystkim dla firm posiadających własne floty samochodowe, jak również dla podmiotów obsługujących cudze floty. Najczęściej korzysta z nich branża transportowa i spedycyjna, ale nie ma tu żadnych ograniczeń co do rodzaju prowadzonej działalności. Polisy te są korzystne dla każdego przedsiębiorcy posiadającego odpowiednią ilość aut. W zakres ubezpieczenia floty pojazdów wchodzi nie tylko obowiązkowe OC, ale także autocasco, assistance, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków czy ochrona prawna. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tego typu polisach, dzięki współpracy z renomowanymi towarzystwami każdemu naszemu klientowi jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze warunki.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Chciałabym potwierdzić współpracę z firmą Invest Partner . Nasza współpraca przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i wcześniejszymi założeniami, które z góry przyjęliśmy .

Dlatego też mogę w zupełności polecić firmę Invest Partner z uwagi na jej kompetentność w wykonywanych czynnościach jak i realizacji celu i serwisu 


pozioma-kreskaPani Izabela - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin