Ubezpieczenia dla firm


Polisa dla Przedsiębiorców to nie tylko zabezpieczenie odpowiedzialności zawodowej.


Pamiętać bowiem należy m.in. o flocie samochodowej, której konieczność ubezpieczenia wynika z przepisów prawa polskiego. Koszty ubezpieczeń dynamicznie się zmieniają, przez co znalezienie odpowiedniej oferty staje się czasochłonnym wyzwaniem. Podobnie jest z pracowniczymi ubezpieczeniami grupowymi, których warunki i koszty stale się zmieniają. Niezwykle istotną staje się zatem kwestia odpowiedniego doboru polisy do potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia dla firm

Dodatkowe ubezpieczenia są także niezwykle ważnym elementem motywacyjnym dla pracowników. Dodatkowa, niepubliczna opieka zdrowotna, zwrot kosztów pobytu w szpitalu, ubezpieczenie lekowe refinansujące w znakomitej części koszt leczenia i inne profity płynące z polis oferujących szeroki zakres ochrony stają się coraz częściej kartą przetargową przy chęci zatrudnienia doświadczonego pracownika, a także w doskonały sposób podnoszą prestiż firmy.

Aby poznać szczegółową ofertę opartą na potrzebach prowadzonej działalności prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego, bądź telefoniczny kontakt z naszą infolinią.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym potwierdzam bardzo dobrą współpracę z firmą Invest Partner.

Nadmieniam, że współpraca cechuje się terminowością oraz regularnością świadczonych przez firmę usług. Przez cały okres z firmą Invest Partner współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Zgodnie z ustalonymi warunkami serwisu firma wykazuje się kompetencją oraz profesjonalizmem. Z ustalonych założeń firma wywiązuje się.

...
pozioma-kreskaPan Jarosław - Bielsko-Białapozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin