Kredyt hipoteczny


Umowa uzyskania kredytu hipotecznego jest zobowiązaniem długoterminowym. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, aby wybrać możliwie jak najlepszą ofertę, co wymaga dużego doświadczenia i obycia w branży.


Przed podjęciem decyzji o uzyskaniu kredytu hipotecznego należy pamiętać o dwóch najważniejszych rzeczach. Pierwszą z nich jest wkład własny, który od stycznia 2017 roku wynosi minimalnie 20% wartości nieruchomości (rekomendacja Komisji Nadzoru Finansowego). Istnieje możliwość uzyskania kredytu hipotecznego z mniejszym wkładem własnym, jednak wymagane jest wtedy dodatkowe ubezpieczenie lub zabezpieczenie. Drugą rzeczą jest natomiast posiadanie wystarczającej zdolności kredytowej. Odpowiednie przygotowanie się do weryfikacji, z pewnością przyczyni się do polepszenia naszego wizerunku w oczach banku.

 

Dlaczego warto zdecydować się na konsultację z agentami Invest Partner?

 

Konsultacja z doświadczonymi agentami w Invest Partner umożliwi Ci znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania. Indywidualne dopasowanie oferty jest bowiem kluczowe, jeśli masz na uwadze maksymalne obniżenie kosztów kredytu oraz wygodę. Należy także pamiętać, że oprocentowanie nie jest jedynym zobowiązaniem, ponieważ istnieje wiele innych opłat, których wysokość należy również wziąć pod uwagę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów agenci Invest Partner są również w stanie pomóc w przeniesieniu kredytu hipotetcznego do innego banku z lepszą ofertą, a także w przypadku chęci wydłużenia okresu kredytowania. Mają także doświadczenie w negocjacjach z bankami oraz wspierają w załatwianiu formalności i organizacji dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu hipotecznego. 

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym udzielam referencji firmie Invest Partner jako rzetelnemu partnerowi w dziedzinie usług finansowych .

W sposób szczególny pragnę zwrócić uwagę na szeroki zakres i wysoką jakość usług oferowanych przez firmę Invest Partner.

W mojej ocenie firma Invest Partner jest firmą godną polecenia.


pozioma-kreskaPan Krzysztof - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin