Kredyt gotówkowy


Wielu ludzi podejmując decyzję o pozyskaniu wsparcia gotówkowego bierze pod uwagę jedynie oprocentowanie. Warto jednak pamiętać, że podczas wyboru kredytu spośród licznych ofert banków i instytucji finansowych należy kierować się także innymi danymi. Konsultacja kredytowa w Invest Partner umożliwi Ci wybór najbardziej dopasowanego rozwiązania.


Przed przystąpieniem do złożenia wniosku warto poznać możliwości, jakie dają banki w kwestii kredytów i zastanowić się, jak możemy je w pełni wykorzystać. Pośpiech jest bowiem złym doradcą, a żadnych decyzji nie powinno podejmować się pochopnie. Znalezienie dopasowanej oferty umożliwia często zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy i czasu.

Należy pamiętać, że oprocentowanie nie jest jedynym kosztem związanym z pozyskaniem kredytu. Nie daj się zatem zwieść reklamom, które przedstawiają jedynie wartość prowizji, nie podając rzeczywistych kosztów. Wśród dodatkowych opłat znajdują się np. obowiązkowe ubezpieczenia, prowizje, opłaty przygotowawcze.

Konsultacja ze specjalistą Invest Partner pozwala na dogłębne przeanalizowanie ofert i wybranie najodpowiedniejszego kredytu. Pomożemy Ci również przejść przez cały proces pozyskiwania kredytów oraz przedstawimy różne możliwości uzyskania wsparcia finansowego.

Zapraszamy do kontaktu przy użyciu formularza kontaktowego lub skorzystaj z infolinii. 

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym udzielam referencji firmie Invest Partner , z którą współpracuję już kilka lat.

Firma Invest Partner udziela wiele cennych wskazówek i rad w zakresie realizacji kompleksowych usług finansowych . Osobite zaangażowanie firmy Invest Partner oraz wszechstronne podejście pozwalają mi polecić firmę Invest Partner jako solidnego partnera.


pozioma-kreskaPan Piotr - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin