Inwestycje ziemskie


Inwestycje ziemskie to prosty i bezpieczny sposób na pomnażanie kapitału.


Zakup ziemi w atrakcyjnych regionach kraju to niemal pewny zysk z jej sprzedaży po upływie określonego przez inwestora czasu.

Jednym ze sposobów jest zakup nieruchomości ziemskiej o przeznaczeniu rolnym w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji. Dzięki procesowi przekształcenia terenu na budowlany oraz podziałowi na mniejsze działki możliwe jest uzyskanie nawet kilkukrotnego wzrostu jego wartości. Proces taki rozłożony jest w czasie i może trwać  ok. 3 - 4 lat, zaś po jego zakończeniu poszczególne działki budowlane sprzedawane są klientom indywidualnym lub deweloperom z przeznaczeniem pod budowę mieszkaniową lub rekreacyjną.

Ziemskie Inwestycje

Innym sposobem jest nabycie działki budowlanej w atrakcyjnym turystycznie regionie i uzbrojenie jej w podstawowe media typu prąd czy przyłącze wodne. Niewielkim nakładem kosztów możliwe jest nawet kilkukrotnie zwiększenie wartości inwestycji. Upływ czasu i ograniczona ilość atrakcyjnych terenów także działa na korzyść inwestora samoistnie podnosząc stopę zwrotu przy odsprzedaży parceli.

Szacowana stopa zwrotu dla proponowanych inwestycji ziemskich to nawet kilkadziesiąt procent rocznie z uwzględnieniem wszelkich kosztów i opłat administracyjnych. Duży wzrost wartości nieruchomości możliwy jest między innymi dzięki zmianie przeznaczenia (przekształceniu terenu), podziałowi na mniejsze parcele i uzbrojeniu w podstawowe media. Inwestycje takie zabezpieczone są notarialnym aktem własności i wpisem do księgi wieczystej, dzięki czemu inwestor jest wyłącznym właścicielem gruntu.

Ziemskie Inwestycje

Inwestycje ziemskie charakteryzują się wysokimi zyskami i są znacznie bardziej odporne na wahania koniunktury niż tradycyjne inwestycje w instrumenty finansowe. Dzieje się tak dzięki:

  • naturalnemu wzrostowi cen gruntów,
  • możliwości dokonania podziału i uzbrojenia terenu,
  • potencjalnemu wzrostowi cen związanemu z inwestycja mi realizowanymi w danym regionie,
  • rozwój okolicznej infrastruktury: budowa dróg, sieci wodociągowych oraz kanalizacji,
  • rozwój regionalnej turystyki i urbanizowanie terenów w związku z budowami hoteli, osiedli domów jednorodzinnych, przystani jachtowych, pól golfowych itp.

Chcesz poznać szczegóły i propozycję oferty? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z doradcą.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym udzielam referencji firmie Invest Partner , z którą współpracuję już kilka lat.

Firma Invest Partner udziela wiele cennych wskazówek i rad w zakresie realizacji kompleksowych usług finansowych . Osobite zaangażowanie firmy Invest Partner oraz wszechstronne podejście pozwalają mi polecić firmę Invest Partner jako solidnego partnera.


pozioma-kreskaPan Piotr - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin