Finansowanie


Finansowanie przedsiębiorstw to niezwykle ważny zakres naszej działalności, która oparta jest na daleko idącej pomocy w optymalizowaniu przepływu gotówkowego w firmie.


To także możliwość dla przedsiębiorcy na podpisanie dużego kontraktu, którego nie może zabezpieczyć posiadanym majątkiem. Niekiedy są to rozwiązania mające za zadanie wspomóc firmę we wczesnym etapie jej działalności, lub też zabezpieczeniu płynności finansowej w zakresie codziennego funkcjonowania.

Do najbardziej powszechnych instrumentów finansowych służących wspomaganiu przedsiębiorców należą przede wszystkim kredyty obrotowe i inwestycyjne, dzięki którym możliwy jest rozwój przedsiębiorstwa, czy też czynione przez właścicieli inwestycje. Wielokrotnie zdarzają się możliwości podjęcia przez zarządzających firmami dużego kontraktu, który trzeba w krótkim czasie zabezpieczyć finansowo. Czasami środki finansowe zablokowane są u kontrahentów w ramach umów, kontraktów i terminów płatności, co ma negatywny wpływ na płynność finansową przedsiębiorstwa. Z pomocą mogą przyjść rozwiązania proponowane przez doradców Invest Partner, dopasowane optymalnie pod wymagania i oczekiwania związane z zaistniałą sytuacją. Współpraca z wieloma instytucjami finansowymi pozwala nam, niemal w każdym przypadku, na wypracowanie odpowiedniego rozwiązania, dzięki któremu prowadzenie działalności i jej finansowanie staje się znacznie łatwiejsze.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę rozwiązań dla przedsiębiorstw, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer naszej infolinii.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym udzielam referencji firmie Invest Partner , z którą współpracuję już kilka lat.

Firma Invest Partner udziela wiele cennych wskazówek i rad w zakresie realizacji kompleksowych usług finansowych . Osobite zaangażowanie firmy Invest Partner oraz wszechstronne podejście pozwalają mi polecić firmę Invest Partner jako solidnego partnera.


pozioma-kreskaPan Piotr - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin