Finansowanie dla lekarzy


Oferta obejmuje pożyczki i kredyty gotówkowe udzielane na podstawie oświadczenia i wymagające minimum formalności.


Dla osób wykonujących zawód lekarza lub stomatologa oferujemy preferencyjne możliwości finansowania obejmujące potrzeby prywatne, jak i te związane z utrzymaniem i wyposażaniem gabinetu, w którym prowadzona jest prywatna praktyka.

Dla wykonujących zawód lekarza przygotowane są wysokie limity kredytowe, które dostępne są w bardzo krótkim czasie od momentu złożenia niezbędnych oświadczeń i dokumentów.

Na potrzeby działalności placówek medycznych i prywatnych gabinetów lekarskich udostępniamy również różne formy leasingu na sprzęt, wyposażenie i podniesienie standardu przychodni lub gabinetu.

   Do największych zalet oferowanych rozwiązań zaliczyć należy m.in.:

   • preferencyjne warunki finansowania;
   • krótki czas uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego;
   • wysokie limity kredytowe;
   • możliwości leasingowania sprzętu, pojazdów, wyposażenia gabinetów i placówek;
   • uproszczone procedury kredytowe co przekłada się na oszczędność czasu;
   • profesjonalna obsługę i indywidualne doradztwo w każdym rozpatrywanym przypadku;
   • dogodne warunki spłaty;
   • uproszczone procedury pozyskania źródła finansowania.

   Zainteresowała Cię oferta? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym doradcą wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc na wskazany numer infolinii.

   O NAS


   NASI KLIENCI O NAS

   Chciałabym potwierdzić współpracę z firmą Invest Partner. Nadmieniam, że nasza współpraca przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i wcześniejszymi założeniami, które z góry przyjęliśmy. 

   Rozwiązanie , które zostały mi zaproponowane okazały się dla mnie bardzo korzystne.

   Dlatego też mogę w zupełności polecić firmę Invest Partner oraz ich specjalistów z uwagi na ...
   pozioma-kreskaPani Bożena - Krakówpozioma-kreska

   Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


   Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

   Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

   NASI PARTNERZY


   Formularz Kontaktowy   W przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

   biuro@investpartner.pl

   +48 42 942 05 45

   Facebook

   Instagram

   Linkedin