Dla Przedsiębiorców i Firm


Rozwiązania dla przedsiębiorców i firm to korzystne produkty, które mają za zadanie wspomóc działalność gospodarczą w zakresie finansowania oraz obowiązkowych i dobrowolnych ubezpieczeń.


Dzięki proponowanym rozwiązaniom możliwe jest zapewnienie ciągłości finansowej przedsiębiorstwa, a także pozyskanie kapitału na cele rozwojowe i inwestycyjne. Dobór najlepszej oferty dla właścicieli i zarządzających firmami zawsze odbywa się indywidualnie, na podstawie wcześniej otrzymanych wskazówek i sugestii. Pozwala to na znalezienie optymalnych do oczekiwań rozwiązań, dzięki którym obrót gotówkowy w firmie staje się płynniejszy, a co za tym idzie rosną możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. Podobnie rzecz wygląda z obowiązkowymi i dobrowolnymi ubezpieczeniami wymaganymi do wykonywania zawodu, jak również służące ochronie i zabezpieczeniu mienia przedsiębiorstwa, czy zatrudnionych w nim osób.

W ofercie znajdują się także kompleksowe rozwiązania służące promocji przedsiębiorstwa, marki lub produktów. Efektywny marketing jest elementarną formą zaistnienia firmy na rynku zbytu, zdobywania grona sympatyków i klientów, a w efekcie rozwoju przedsiębiorstwa.

Wszystkie proponowane narzędzia dla przedsiębiorców i firm zostały wyselekcjonowane oraz sprawdzone pod kątem efektywności i opłacalności ich działania, tak by ich zastosowanie przynosiło realną korzyść i przenosiło się na rozwój działalności gospodarczej.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Chciałabym potwierdzić współpracę z firmą Invest Partner . Nasza współpraca przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i wcześniejszymi założeniami, które z góry przyjęliśmy .

Dlatego też mogę w zupełności polecić firmę Invest Partner z uwagi na jej kompetentność w wykonywanych czynnościach jak i realizacji celu i serwisu 


pozioma-kreskaPani Izabela - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin