Dla Lekarzy i Placówek Medycznych


Wszystkie propozycje przedstawiane przez doradców Invest Partner dedykowane dla lekarzy i dentystów, wybrane zostały jako najwygodniejsze, najtańsze dla zainteresowanych i obejmujące najszerszy zakres działania lub ochrony.


Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań ukierunkowanych na konkretną grupę zawodową jaką są lekarze i dentyści znajdują się oferty dedykowane, tworzone z myślą o komforcie osoby zainteresowanej i dynamicznym tempie obsługi.

Dla Lekarzy

Oznacza to zminimalizowanie formalności do niezbędnego minimum, a co za tym idzie maksymalnego skrócenia czasu do finalizacji proponowanych usług lub produktów. Skrócenie do minimum niezbędnych formalności powoduje, że obsługa związana z zawarciem umowy jest wygodna i profesjonalna.

W wypadku pytań i wątpliwości wystarczy kontakt z naszym doradcą, który bezpłatnie udzieli wszystkich potrzebnych informacji,porówna produkty dostępne na rynku i zasugeruje rozwiązania optymalne, w pełni pasujące do potrzeb osób zainteresowanych.

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym potwierdzam bardzo dobrą współpracę z firmą Invest Partner.

Nadmieniam, że współpraca cechuje się terminowością oraz regularnością świadczonych przez firmę usług. Przez cały okres z firmą Invest Partner współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Zgodnie z ustalonymi warunkami serwisu firma wykazuje się kompetencją oraz profesjonalizmem. Z ustalonych założeń firma wywiązuje się.

...
pozioma-kreskaPan Jarosław - Bielsko-Białapozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin