Dla Inwestorów


Współczesne instrumenty finansowe charakteryzują się dużą różnorodnością i zmiennością funkcjonowania.


Szybka i elastyczna reakcja na zmieniające się warunki gospodarcze i geopolityczne pozwalają na korzystanie wyłącznie z produktów, które umożliwiają wypracowanie realnego zysku.

dla inwestorów

Warto przy tym opracować indywidualną strategię inwestycyjną uwzględniającą określony horyzont czasowy i akceptowalny poziom ryzyka. Doświadczenie podpowiada bowiem, że najczęstszą przyczyną inwestycyjnych porażek jest lokowanie kapitału i oszczędności bez dokładnego planowania inwestycji.

Dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami Invest Partner uzyskasz możliwość porównania skuteczności różnych narzędzi inwestycyjnych oraz stworzenie planu inwestycyjnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.

 

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Niniejszym potwierdzam bardzo dobrą współpracę z firmą Invest Partner.

Nadmieniam, że współpraca cechuje się terminowością oraz regularnością świadczonych przez firmę usług. Przez cały okres z firmą Invest Partner współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Zgodnie z ustalonymi warunkami serwisu firma wykazuje się kompetencją oraz profesjonalizmem. Z ustalonych założeń firma wywiązuje się.

...
pozioma-kreskaPan Jarosław - Bielsko-Białapozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin