Dla Ciebie i Najbliższych


Pragniesz zapewnić sobie oraz najbliższym wysoki standard życia? Chcesz, aby Wasza przyszłość była dobrze zabezpieczona w razie różnych losowych zdarzeń takich jak choroba, wypadek lub utrata pracy?


Jesteś w dobrym miejscu!

 

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje na temat ubezpieczeń, kredytów oraz produktów finansowych oferowanych przez naszych partnerów działających w branży ubezpieczeniowej i finansowej od wielu lat. Posiadają oni ugruntowaną pozycję na rynku i spełniają najwyższe standardy. 

Oferujemy wsparcie w kwestii dopasowania odpowiedniej oferty. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze znajdującymi się tutaj informacjami oraz do kontaktu przy użyciu formularzu kontaktowego lub dzwoniąc na infolinię. 

O NAS


NASI KLIENCI O NAS

Chciałabym potwierdzić współpracę z firmą Invest Partner . Nasza współpraca przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i wcześniejszymi założeniami, które z góry przyjęliśmy .

Dlatego też mogę w zupełności polecić firmę Invest Partner z uwagi na jej kompetentność w wykonywanych czynnościach jak i realizacji celu i serwisu 


pozioma-kreskaPani Izabela - Łódźpozioma-kreska

Invest Partner tworzony jest przez grupę ekspertów w dziedzinach związanych z finansami, ubezpieczeniami, rozwiązaniami dla firm i osób prywatnych.


Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Proponowane rozwiązania dedykowane są dla inwestorów o różnym stopniu posiadanego doświadczenia, lekarzy i personelu placówek medycznych, oraz przedsiębiorców i zarządców spółek.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama oferowanych produktów przekłada się na możliwość przedstawienia indywidualnych rozwiązań zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa, jak również pomnażanie majątku już posiadanego. Dzięki współpracy z uznanymi na świecie, prestiżowymi ubezpieczycielami oferujemy innowacyjne ubezpieczenia z zakresu ochrony dochodu, możliwości wykonywania zawodu, czy zabezpieczenia następstwa niewłaściwych decyzji podejmowanych w zarządach spółek.

NASI PARTNERZY


Formularz KontaktowyW przypadku pytań lub porady prosimy o kontakt z naszym Ekspertem wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

biuro@investpartner.pl

+48 42 942 05 45

Facebook

Instagram

Linkedin